O nas

o nas

Strona internetowa „zlotenumery24.pl” należy do firmy APW :

– Nasza firma zajmuje się  sprzedażą Platynowych, Złotych oraz Prostych numerów w systemie prepaid wszystkich operatów GSM w Polsce.

Z kim chcemy współpracować ? :

– Oferta skierowana jest dla wszystkich tzn  do firm, a także do osób prywatnych.

– Wystarczy że zamówicie Państwo wybrany numer na naszej stronie internetowej lub skontaktujecie się z nami telefonicznie. Prowadzimy także sprzedaż za pośrednictwem portalu Allegro:
zlotenumery na allegro.pl

zapraszamy również na      www.prostenumery.na.allegro.pl

Co to jest Złoty  Numer / Srebrny Numer / Prosty Numer ? :

– Numer telefoniczny ściśle zdefiniowany przez Operatorajako złoty lub srebrny oraz numer określony porządkiem matematycznym, dzięki czemu jest logiczny, więc daje się w prosty i łatwy sposób zapamiętać. Nie ulegamy „modzie numerowej”, posługujemy się klasyfikacją operatorów i własnym doświadczeniem od 2004 roku.

Nasza specjalizacja :

– Pary identycznych numerów, niekiedy złotych lub srebrnych, różniących się jedynie prefiksami i to czasem w nieznaczny tylko sposób. Numery ze starymi pożądanymi prefiksami : 501,601,602 itd.

Przebieg transakcji :

– Szybko, sprawnie, zadowolenie klientów jest na nas najważniejsze. Wysyłka nawet tego samego dnia po zaksięgowanej wpłacie.

– Przesyłki są starannie pakowane, wysyłane Pocztą Polską. List polecony, priorytetowy to koszt tylko 7 PLN wraz z opakowaniem. Wysyłamy również przesyłki ubezpieczone do Paczkomatów24 (InPost), oraz PaczkąExtra24 lub przesyłką kurierską Pocztex.

– Wystawiamy rachunki całą kwotę, nie jesteśmy płatnikiem VAT.

– Ewentualna reklamacja po odesłaniu przedmiotu w stanie nienaruszonym na koszt nabywcy.

– przesyłka za pobraniem możliwa po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Numery aktywne :

– Nie sprzedajemy numerów UŻYWANYCH !!! Numery aktywne są nowe i wolne od historii połączeń tzn że billing ich jest pusty. Zostały jedynie aktywowane wg wymagań Operatorów.